Üle 28 aasta kogemust
Select Page

Columbia-Kivi kontaktid

As Columbia-Kivi tehas

As Columbia-Kivi tehas

Aadress: Vana-Kastre 62313 Tartu maakond

Reg.kood: 10183036

KM.reg.nr: EE100277416

Tel.: +372 7351 352

Mob: +372 524 5517

As Columbia-Kivi Tallinna büroo

As Columbia-Kivi Tallinna büroo

Aadress: Peterburi tee 2F, 11415 Tallinn, Estonia

Tel.: +372 6150 522

SEB pank A/a: 10102001248005
IBAN: EE411010102001248005
BIC: UHEE2X

Swedbank A/a: 221001118482
IBAN: EE152200221001118482
BIC: HABAEE2X

Müügijuht / juhatuse liige

vallo@columbia-kivi.ee

Tel: 6 150 521

Mob: 50 889 22

Müügiesindaja

vahur@columbia-kivi.ee

Tel: 6 150 522

Mob: 50 177 47

Nimi Ametikoht Email Telefon Mobiil
Vallo Puusepp müügijuht – juhatuse liige vallo@columbia-kivi.ee 6 150 521 50 889 22
Vahur Külm müügiesindaja vahur@columbia-kivi.ee 6 150 522 50 177 47
Raul Michelson tehnoloog raul@columbia-kivi.ee 51 207 13
Aime Marmor müügisekretär aime@columbia-kivi.ee 7351 352
Katrin Arulepp raamatupidaja katrin@columbia-kivi.ee 7 352 745
Aivar Tõnnis tehasejuht – juhatuse liige aivar@columbia-kivi.ee 50 530 20