Üle 28 aasta kogemust
Select Page

Columbia-Kivi kontaktid

As Columbia-Kivi tehas

As Columbia-Kivi tehas

Aadress: Vana-Kastre 62313 Tartu maakond

Reg.kood: 10183036

KM.reg.nr: EE100277416

Tel.: +372 7351 352

Fax: +372 7351 368

As Columbia-Kivi Tallinna büroo

As Columbia-Kivi Tallinna büroo

Aadress: Peterburi tee 2F, 11415 Tallinn, Estonia

Tel.: +372 6150 522

Fax:+372 6150 510

SEB pank A/a: 10102001248005
IBAN: EE411010102001248005
BIC: UHEE2X

Swedbank A/a: 221001118482
IBAN: EE152200221001118482
BIC: HABAEE2X

Müügijuht / juhatuse liige

vallo@columbia-kivi.ee

Tel: 6 150 521

Fax: 6 150 510

Mob: 50 889 22

Müügiesindaja

vahur@columbia-kivi.ee

Tel: 6 150 522

Fax: 6 150 510

Mob: 50 177 47

Nimi Ametikoht Email Telefon Mobiil Faks
Vallo Puusepp müügijuht – juhatuse liige vallo@columbia-kivi.ee 6 150 521 50 889 22 6 150 510
Vahur Külm müügiesindaja vahur@columbia-kivi.ee 6 150 522 50 177 47 6 150 510
Raul Michelson tehnoloog raul@columbia-kivi.ee 51 207 13 7351 368
Aime Marmor müügisekretär aime@columbia-kivi.ee 7351 352 7351 368
Katrin Arulepp raamatupidaja katrin@columbia-kivi.ee 7 352 745
Aivar Tõnnis tehasejuht – juhatuse liige aivar@columbia-kivi.ee